< Wróć

Cyber Poniedziałek – zniżki dla e-klientów

Czarny piątek przypadł w tym roku na dzień 23 listopada 2012 roku. Jest to dzień wielkich obniżek cenowych w Stanach Zjednoczonych. W kolejny poniedziałek, czyli dzisiaj, 26 listopada ze zniżek mogą cieszyć się klienci sklepów online.

Właśnie dziś przypada w Stanach Zjednoczonych tzw. Cyber Poniedziałek, święto dla wszystkich miłośników internetowych zakupów. Internauci mają szansę na zrobienie tanich zakupów przez Internet, bowiem kilkaset sklepów online oferują zniżki, darmowe dostawy i specjalne okazje cenowe. Są to sklepy z różnych branż – gospodarstwa domowego, wydawniczej, czy elektronicznej.

Tylko w zeszłym roku, z badań firmy comScore, wynika, że amerykańscy konsumenci wydali w Internecie w Cyber Poniedziałek aż miliard dolarów.

3 grudnia 2012 roku echa Cyber Poniedziałku dotrą też i do Polski, ponieważ właśnie na ten dzień zaplanowano tzw. „Dzień darmowej dostawy” w naszym kraju. W ten jeden dzień w roku w setkach sklepów internetowych będzie można kupować bez płacenia za dostawę zakupów pod nasz adres.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.