< Wróć

Nowa partia Przedsiębiorcy RP

Platforma Obywatelska dostała ogromny kredyt zaufania od polskich przedsiębiorców, ale wielu z nich twierdzi dzisiaj, że głosowanie na partię Donalda Tuska było błędem. Wielu właścicieli firm jest zawiedzionych tym, jak prowadzona jest polityka gospodarcza przez dzisiejszy rząd. Stąd też przedsiębiorcy jednoczą się w celu stworzenia wspólnej, nowej partii politycznej.

Partia Przedsiębiorców RP złożona jest z grup przedsiębiorców, którzy czują się oszukani przez władze i system w Polsce, albo byli niesłusznie skazani przez urzędników. Mają oni w planach wystartować w najbliższych wyborach parlamentarnych.

Dotychczas partia przedsiębiorców nie została jeszcze zarejestrowana, ale jest to kwestią czasu. Wkrótce ma ona ogłosić swój statut i główne cele dążenia. Szefem Partii Przedsiębiorców RP będzie Robert Krzemiński, przedsiębiorą i jednocześnie założyciel stowarzyszenia Verum – Prawo dla Przedsiębiorców.

Przedsiębiorcy argumentują powstanie nowej partii tym, że nie mogą od lat skutecznie dotrzeć do osób dzierżących władzę, dlatego muszą oni sami zacząć działać na polu polityki i biznesu.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.