< Wróć

E-sklep dla każdego

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Sfera e-commerce w polskim Internecie wciąż się rozwija i poszerza o kolejne typy działalności. W sieci internetowej można kupić niemalże wszystko. Coraz częściej własne e-sklepy otwierane są również przez kluby sportowe i instytucje publiczne.

Piłkarskie kluby sportowe sprzedają w swoich e-sklepach szaliki, koszulki i wszelkiego rodzaju gadżety, jakie wiążą się z ich logo. Co ciekawe, tylko dwa kluby piłkarskie funkcjonujące w polskiej lidze, nie posiadają dziś swoich sklepów internetowych. Najpewniej jest to kwestią czasu, aby takie sklepy zaczęły funkcjonować.

E-sklep posiada też Muzeum Powstania Warszawskiego, Muzeum Pałac w Wilanowie, krakowskie Muzeum Narodowe i Muzeum Historyczne czy zamek w Malborku. Wszystkie te instytucje sprzedają w sieci oprócz gadżetów, także książki i albumy, tematycznie związane z gromadzonymi przez nie zbiorami.

Wydaje się, że e-sklepy są dziś dostępne niemalże dla każdego przedsiębiorcy, klubu sportowego, instytucji czy nawet urzędów. Rzeczywiście, prostota zakładania sklepów www, a przede wszystkim popyt na sprzedawane w ten sposób produkty, sprawiają, że nowe sklepy internetowe wyrastają w polskim Internecie jak przysłowiowe grzyby po deszczu.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

7
0
Would love your thoughts, please comment.x