< Wróć

Pewex powraca

Marka Pewex doskonale jest znana i pamiętana przez pokolenie żyjące w epoce PRL-u. Dziś młodzi ludzie nie są świadomi tego, że marka Pewex była symbolem PRL-u, a obecnie wraca w zupełnie nowej odsłonie. Od niedawna Polacy znów mogą robić zakupy w prestiżowych sklepach marki Pewex. Jak to możliwe?

Ruszył internetowy sklep Pewex.pl, który pozwala wszystkim Internautom na dokonywanie zakupów prestiżowych produktów. Sklep ten nawiązuje do wspominanych sentymentalnie czasów komunizmu w Polsce – zarówno pod względem asortymentu, jak i szaty graficznej.

Właścicielem sklepu internetowego Pewex.pl są Sebastian Leśniak i Mariusz Składanowski. Jest to wspólny projekt obu panów, który ma przybliżyć dzisiejszym, młodym Polakom czasy PRL-u, a jednocześnie, być projektem stricte biznesowym. Wszyscy fani poprzedniego ustroju politycznego w Polsce mogą kupić liczne gadżety z marką Pewex.

W sklepie internetowym Pewex.pl są dostępne produkty marek luksusowych, będących przeciwieństwem peerelowskiego klimatu. Witryna jest, według słów jej twórców, “szczególne miejsce dla wielbicieli najlepszych marek, fanów nietuzinkowego designu i życia
z przymrużeniem oka.”

Komentarze

  • […] coraz częściej można kupić Polo Coctę i zaspokoić pragnienie, kupić buty Relaksy, ubrania z Pewexu, czy rowery Romet. Do łask wróciła marka Unitra czy traktory z Ursusa, który przed latami […]

  • Dodaj komentarz

    Twój adres email nie zostanie opublikowany.