< Wróć

1000 osób znajdzie pracę w Sosnowcu

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Już wkrótce w Sosnowcu w województwie śląskim powstanie nowy zakład pracy, który ma zatrudnić około 1000 osób. Nowe miejsca pracy zapewni firma Arteria, która zdecydowała o uruchomieniu właśnie w Sosnowcu czwartego z kolei call center. Ma to związek z dynamicznie rozwijającymi się projektami telemarketingowymi z obszaru obsługi klienta.

Warto powiedzieć, że Grupa Arteria jest grupą kapitałową specjalizującą się w usługach outsourcingowych. W planach na ten rok ma rozwój nowych segmentów biznesowych.

Kolejne centrum usług do prowadzenia obsługi klientów Grupy Arteria ma mieć podobną wielkość, jak trzy pozostałe zakłady pracy. Polskie call center od kilku lat notują wzrosty zainteresowania klientów. Wykazują się wysoką efektywnością biznesową dla klientów, dlatego też w kluczowych projektach notują wzrost zleceń i skali usług nawet dwukrotnie.

Nowe Call center w Sosnowcu ma odpowiadać na rosnące zainteresowanie kontrahentów Grupy Arteria. Centrum w ciągu pierwszych 12 miesięcy od jego uruchomienia ma dać pracę 1000 nowym pracowników z lokalnej społeczności. Na początek jednak w call center zatrudnionych zostanie około 300 osób.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

13
0
Would love your thoughts, please comment.x