< Wróć

Biedronka z kartą

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Z dniem 16 czerwca 2014 roku nastąpił prawdziwy przełom jeśli chodzi o działalność dyskontów Biedronka w Polsce. Dotychczas sklepy pod szyldem Biedronki przyjmowały wyłącznie płatności gotówką lub ewentualnie płatności za pośrednictwem aplikacji mobilnych. W większości sklepów sieciowych stanęły bankomaty, dla wygody kupujących. Obecnie w sklepach Biedronka pojawiły się terminale do płatności bezgotówkowych.

Biedronka tym samym dołączyła do marketów akceptujących płatności kartą. Jeszcze nie we wszystkich dyskontach w Polsce można płacić w formie bezgotówkowej, ale do lipca ma się to zmienić. Obecnie takie transakcje są akceptowane w ponad 330 sklepach Biedronki.

Jeronimo Martins Polska S.A., właściciel sieci informuje, że po pomyślnie przeprowadzonych testach w dużych miastach w Polsce, Biedronka rozpoczęła sukcesywne udostępnianie usługi płatności bezgotówkowych w pełnej funkcjonalności. Na drzwiach wejściowych sklepów Biedronka stopniowo będą pojawiały się pisemne informacje o wprowadzeniu do użycia płatności kartą. Za obsługę płatności bezgotówkowych w sieci Biedronka odpowiada Bank Pekao S.A., a płacić można dowolną kartą VISA lub MasterCard.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

13
0
Would love your thoughts, please comment.x