< Wróć

Znów młodzi grają o staże

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

W tym roku ponownie „Gazeta Wyborcza” i firma doradcza PwC ogłasza nabór wniosków do 20. Edycji konkursu „Grasz o staż”. Program ten organizowany jest w Polsce już od dwóch dekad i pozwala na wsparcie najbardziej utalentowanych studentów i absolwentów w rozwoju zawodowym w czołowych polskich firmach, organizacjach pozarządowych i instytucjach publicznych.

W tegorocznej edycji o staże mogą ubiegać się nie tylko studenci od trzeciego roku I stopnia studiów i starsi studenci oraz absolwenci do 30. roku życia, ale również nawet studenci pierwszego roku studiów. Dzięki temu zarówno firmy będą miały szansę na wczesne zidentyfikowanie i pozyskanie utalentowanych pracowników, ale również studenci wcześniej będą mogli rozpocząć karierę zawodową.

W ciągu 20-stu lat trwania konkursu „Grasz o staż” skorzystało z niego ponad 3 tys. osób, a połowa stażystów rzeczywiście zyskała zatrudnienie w firmach, w których praktykowała. Według statystyk, aż 80 proc. uczestników konkursu deklaruje, że pomógł on w rozwoju ich kariery zawodowej.

Wszystkie osoby zainteresowane możliwością wzięcia udziału w konkursie „Grasz o staż” powinny rozwiązać zadanie konkursowe. Fundatorzy staży będą oceniali prace uczestników, a najlepsi zostaną zaproszeni do rozmów kwalifikacyjnych. Jeśli przekonają do siebie pracodawców, w lipcu rozpoczną w ich firmach, instytucjach i organizacjach praktyki.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x