< Wróć

Zostań Mikroprzedsiębiorcą Roku i zgarnij 40 tys. zł

Fundacja Kronenberga przy Citi Handlowym organizuje 11 edycję konkursu „Mikroprzedsiębiorca Roku”, w którym nagrody wręczane są najlepszym polskim mikrofirmom. Do wygrania w konkursie jest nawet 40 tys. zł.

Uczestnikami konkursu mogą być właściciele firm, zatrudniających mniej niż 10 pracowników, których obroty roczne lub suma bilansowa nie przekroczyły w ostatnim roku kwoty 2 mln euro w przeliczeniu na złotówki. Swoje zgłoszenia przedsiębiorcy mogą kierować do jednej z trzech kategorii – start, progres i senior, odpowiednio dla mikroprzedsiębiorców, którzy zarejestrowali działalność gospodarczą: po 1 stycznia 2012 roku, między 1 stycznia 2008 a 31 grudnia 2011 roku oraz przed 1 stycznia 2008 roku. Dodatkowa kategoria jest przeznaczona dla młodego biznesu, czyli do mikroprzedsiębiorców urodzonych po 1 stycznia 1986 roku.

W ten sposób organizatorzy konkursu chcą wspierać młodych, przedsiębiorczych ludzi, których potencjał nie jest doceniany. Wygrana w konkursie może stanowić silną motywację do podejmowania przez nich kolejnych, biznesowych wyzwań.

Aby uczestniczyć w konkursie należy wypełnić elektroniczny formularz na stronie mikroprzedsiebiorcaroku.pl i wysłać go w terminie do 20 kwietnia 2015 roku. Kapituła konkursowa wyłoni zwycięzcę – Mikroprzedsiębiorcę Roku 2015 i przyzna mu nagrodę główną – 40 tys. zł. Dodatkowe nagrody po 10 tys. zł każda przyznane zostaną najlepszym zgłoszeniom w kategorii start, progres, senior i młody biznes.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.