< Wróć

Masz pirackiego Windowsa? Wkrótce stanie się on legalny!

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Zdecydowana większość użytkowników komputerów osobistych, a pewni i część przedsiębiorców, wykorzystuje na nich nielegalne oprogramowanie systemu operacyjnego Windows, narażając się tym samym na srogie kary ze strony organów ścigania. Już za kilka miesięcy ich problem zostanie rozwiązany.

Jest to związane z podjęciem przez Microsoft, producenta oprogramowania Windows, decyzji bez precedensu. Gigant zdecydował się na aktualizację w lecie systemu operacyjnego do najnowszej wersji – bezpłatnie, niezależnie od tego, czy użytkownik korzystał z legalnego oprogramowania czy też nie.

Pirackie systemy Windows, w wersji 7 i 8 będą mogły bez żadnych konsekwencji dla użytkowników, zostać zalegalizowane i zaktualizowane do najnowszej wersji oprogramowania od Microsoftu. Użytkownicy oryginalnego systemu operacyjnego będą mogli skorzystać z wbudowanego w system sklepu, dzięki czemu Microsoft wypracuje zyski.

Zgodnie z informacjami przekazanymi opinii publicznej przez Microsoft, firma ma nadzieję, że po aktualizacji i zalegalizowaniu Windowsa użytkownicy przekonają się o korzyściach płynących z użytkowania licencjonowanych wersji systemu Windows.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

7
0
Would love your thoughts, please comment.x