< Wróć

Bez wychodzenia z domu – zamawiaj i drukuj

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Jeśli prowadzisz swoją własną firmę, z pewnością jesteś bardzo zabiegany, żyjesz w ciągłym pośpiechu i ciągle brakuje Ci czasu. To znak, że jesteśmy dla Ciebie stworzeni. Nie musisz szukać stacjonarnych drukarni, która zrealizuje Twoje zamówienie. Nie musimy również spotykać się osobiście, aby poznać Twoje oczekiwania, ponieważ wszystko możemy omówić drogą on-line.

Drukarnia internetowa gwarantuje nie tylko wizytówki najtaniej. Realizujemy wszystkie zamówienia, nawet dla najbardziej wymagających Klientów. Plakaty w różnych formatach, ulotki składane, katalogi firmowe, czy druki XXL- to tylko niektóre pozycje z naszej oferty. Drukarnia internetowa realizuje zamówienia w różnych formatach i technikach takich jak druk cyfrowy, off-setowy a także wielkoformatowy stosowany w różnego rodzaju foliach, banerach, czy siatkach mesh. Jeśli do tej pory zamówienia i negocjacje zajmowały Ci sporo czasu, masz wystarczający powód, aby skontaktować się z nami. Siedząc wygodnie w fotelu, z dowolnego miejsca na świecie, możesz nie tylko przejrzeć naszą ofertę ale i dokonać zamówienia. Przy każdym naszym produkcie znajduje się również cena, dzięki czemu nie musisz już zadawać dodatkowych pytań, jak to miało miejsce, kiedy negocjowałeś ofertę w drukarniach stacjonarnych. Oczywiście jeśli masz pytania, gwarantujemy Ci odpowiedź w ciągu godziny. Jeśli preferujesz kontakt telefoniczny – jesteśmy do Twojej dyspozycji pod naszym numerem kontaktowym.
Co nas wyróżnia od innych firm? Wysoka jakość oferowanych usług, wieloletnie doświadczenie i zadowolenie Klientów, którzy już skorzystali z naszych usług. Jak sami mówią – czas to pieniądz, a współpracując z nami oszczędzasz właśnie czas. Zamówienie możesz bowiem złożyć nawet w sytuacji, kiedy inne drukarnie są zamknięte – w weekend, czy po godzinie 18. Nie musisz więc specjalnie planować wizyty w drukarni, aby zamówić na przykład wizytówki najtaniej. Wystarczy wejść na naszą stronę, zalogować się i złożyć zamówienie. To zajmuje dosłownie kilka minut. Naszym Klientom gwarantujemy również krótki czas realizacji zamówienia i szybką przesyłkę wykonanych produktów graficznych. Korzystamy bowiem ze sprawdzonej firmy kurierskiej, dzięki czemu Twoje zamówienie dotrze do Ciebie na czas i pod wskazany adres. Możesz również liczyć na korzystne ceny i najwyższą jakość naszych usług. Darmowe przesyłki realizowane są przy określonej kwocie zamówienia. Dołącz do grona zadowolonych Klientów, przejrzyj opinie i oszczędzaj swój cenny czas. Skontaktuj sie z nami, a zobaczysz jak przyjemna może być współpraca z naszą drukarnią. Drukuj z domu – zamawiaj z domu. Jesteśmy dostępni 24 h na dobę w każdy dzień tygodnia. Natomiast nasz numer kontaktowy czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Zapraszamy.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

7
0
Would love your thoughts, please comment.x