< Wróć

50 tys. zł dla twórców startupów

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Wydawca „Gazety Wyborczej”, firma Agora, organizuje konkurs dla startupów pod hasłem „Startup Fest Agora 2015”. Twórcy innowacyjnych biznesów mają szansę na uzyskanie nagród pieniężnych oraz wsparcia ze strony mentorów.

Konkurs w rzeczywistości jest 2-dniową coroczną imprezą dla innowatorów, ludzi z dobrymi pomysłami biznesowymi, którym brakuje doświadczenia w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej lub pieniędzy na to, aby móc przekształcić swój startup w firmę przynoszącą zyski.

20 najlepszych zgłoszonych do konkursu „Startup Fest Agora 2015” projektów zostanie zakwalifikowanych do finału i w dniach 27-28 maja 2015 roku powalczy o nagrody. Do wygrania jest między innymi 50 tys. zł w gotówce, 100 tys. zł na kampanię reklamową w mediach Agory, czy tez zaproszenie do programów akceleracyjnych. Laureaci będą mieli szansę na wzięcie udziału w warsztatach z mentorami. Wszyscy finaliści będą mogli zadzierzgnąć cenne znajomości i kontakty biznesowe, uzyskać porady od mentorów biznesu i byłych startupowców, którym udało się zaistnieć na rynku.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x