< Wróć

50 tys. zł dla twórców startupów

[Głosów: 0   Average: 0/5]

Wydawca „Gazety Wyborczej”, firma Agora, organizuje konkurs dla startupów pod hasłem „Startup Fest Agora 2015”. Twórcy innowacyjnych biznesów mają szansę na uzyskanie nagród pieniężnych oraz wsparcia ze strony mentorów.

Konkurs w rzeczywistości jest 2-dniową coroczną imprezą dla innowatorów, ludzi z dobrymi pomysłami biznesowymi, którym brakuje doświadczenia w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej lub pieniędzy na to, aby móc przekształcić swój startup w firmę przynoszącą zyski.

20 najlepszych zgłoszonych do konkursu „Startup Fest Agora 2015” projektów zostanie zakwalifikowanych do finału i w dniach 27-28 maja 2015 roku powalczy o nagrody. Do wygrania jest między innymi 50 tys. zł w gotówce, 100 tys. zł na kampanię reklamową w mediach Agory, czy tez zaproszenie do programów akceleracyjnych. Laureaci będą mieli szansę na wzięcie udziału w warsztatach z mentorami. Wszyscy finaliści będą mogli zadzierzgnąć cenne znajomości i kontakty biznesowe, uzyskać porady od mentorów biznesu i byłych startupowców, którym udało się zaistnieć na rynku.

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.