< Wróć

Ranking najciekawszych ofert lokat bankowych w czerwcu 2015

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Poniżej przedstawiamy zestawienie najciekawszych oprocentowanych lokat, jakie w tym momencie są oferowane na rynku. Większość propozycji skierowana jest do nowych klientów, którzy nie posiadają żadnego produktu w danym banku bądź zamknęli konto oszczędnościowe lub osobiste ponad 12 miesięcy temu.

Ranking lokat w oparciu o ich oprocentowanie

BGŻOptima – bank ten oferuje lokatę bezkarną, w ramach której zrywając lokatę przed terminem, otrzymujemy nagromadzone do tej pory odsetki wraz z wpłaconym depozytem. Czas trwania lokaty – 3 miesiące, oprocentowanie – 4% w skali roku.

IdeaBank – w ramach lokaty HAPPY oprocentowanie wynosi 4 %, otwierana jest na 3 miesiące.

Lion’s Bank – proponuje lokatę 3-miesięczną lokatę Welcome z oprocentowaniem 3,2%

Noble Bank – oferuje ciekawy produkt, będący połączeniem oszczędzania na lokacie i inwestowania. W ramach 3-miesięcznej lokaty w kombinacji z planem inwestycyjnym jej oprocentowanie wynosi 6% w skali roku.

Lion’s Bank – oferuje również 1-miesięczną lokatę Bonjour z oprocentowaniem 5,0%, co czyni z niej warty uwagi produkt.

GetinOnline proponuje lokatę dwumiesięczną, z oprocentowaniem 4,5% w skali roku. Wniosek o założenie lokaty możemy złożyć przez Internet.

Meritum Bank ma do zaoferowania Lokatę Start, której czas trwania wynosi 2 miesiące, a jej oprocentowanie wynosi 4,5%.

BIZ Bank – również przedstawia dość ciekawą i korzystną propozycję Smart Lokaty na powitanie. Okres lokaty wynosi jeden miesiąc, a środki są oprocentowane na 4,0% w skali roku. Istnieje również możliwość otworzenia tej lokaty przy zachowaniu tego samego oprocentowania również na okres dwóch miesięcy.

MBank również przedstawia swoją propozycję oferując 3-miesięczną lokatę dla nowych klientów. Jest ona oprocentowana na 4,0 % w skali roku.

Także Toyota Bank oferuje Lokatę na 80 dni, której oprocentowanie wynosi 3,75% w skali roku, natomiast od innych produktów różni się stosunkowo dużą kwotą, jaką możemy ulokować – nawet do 49 000 zł.

Podsumowanie

Wyszczególnione powyżej lokaty należą do najbardziej opłacalnych ze wszystkich dostępnych w tej chwili ofert. Pozostałe, proponowane przez inne banki, są już niżej oprocentowane i wahają się zazwyczaj w granicach około 3,0% zysku w skali roku. Jeżeli chcesz poznać więcej ciekawych ofert lokat bankowych sprawdź pełen ranking lokat na oszczednoscionline.pl.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

6
0
Would love your thoughts, please comment.x