< Wróć

3 powody, dla których warto założyć konto osobiste

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Konto osobiste to obecnie jeden z najbardziej pożądanych i popularnych produktów bankowych. Nie jesteś jeszcze jego posiadaczem? Nie masz doświadczenia z bankowością osobistą i zupełnie nie wiesz jaką ofertę wybrać? Koniecznie poznaj 3 powody, dla których warto założyć konto osobiste. Poznaj największe korzyści z posiadania konta bankowego i przekonaj się, że nowoczesna bankowość jest również dla Ciebie!

Po pierwsze – ogromna swoboda

Obecna oferta bankowa obfituje w produkty przeznaczone dla klientów indywidualnych. Dlaczego? Wybierając tego typu produkty zyskujesz przede wszystkim ogromną swobodę, która jest obecnie bardzo pożądana przez klientów. Konto osobiste powinien mieć każdy, kto przywiązuje wagę do swobodnych transakcji. Karta debetowa, która wydawana jest przy założeniu konta daje Ci swobodę w wypłacaniu i wpłacaniu gotówki. Zapomnij o kłopotliwych przelewach w oddziałach banku. Mając konto osobiste, umożliwiające również elektroniczne transakcje, swobodnie kupujesz przez internet. Płatność za zakupy zajmuje Ci dosłownie minutę. Przelew do nadawcy dochodzi bardzo szybko, a Twoje zakupy dostarczane są pod wskazany adres. Brak ograniczeń, brak kolejek w oddziale i swobodne wypłacanie z niemalże wszystkich bankomatów – to się opłaca!

Po drugie – wygoda i bezpieczeństwo

Sporo podróżujesz i doceniasz bezpieczeństwo? Konto osobiste to podstawa! Osoby podróżujące nie wyobrażają sobie bez niego funkcjonowania i mają całkowitą rację. Nowoczesne konto osobiste to bowiem możliwość wypłaty z wszystkich bankomatów, również za granicami kraju. Co więcej, z posiadaniem konta osobistego wiąże się również bezpieczeństwo. Twoje pieniądze są bezpieczne, a Ty nie musisz się już o nie martwić, również podczas dalekich podróży. Zanim wybierzesz konto osobiste dla siebie, koniecznie zapoznaj się dokładnie z poszczególną ofertą. Szeroka gama tego typu produktów bankowych umożliwia Ci bowiem maksymalne dopasowanie ich do indywidualnych potrzeb i upodobań. Często robisz internetowe zakupy? Postaw na nowoczesne konto elektroniczne, które umożliwi Ci szybkie i swobodne dokonywanie elektronicznych płatności. Jeśli często podróżujesz, najbardziej korzystne będzie konto walutowe. Nie przejmuj się kosztami prowadzenia konta. W większości przypadków są one zerowe, albo utrzymane na naprawdę korzystnym dla Ciebie poziomie.

Po trzecie – morze dodatkowych korzyści

Uważasz, że konto osobiste to wyłącznie swoboda, jeśli chodzi o wpłaty i wypłaty pieniędzy? A skąd! Oprócz jego podstawowej funkcji, w obecnej ofercie bankowej czeka na Ciebie może innych, dodatkowych możliwości. Każde konto osobiste obecnie posiada wiele funkcji, na które warto zwrócić uwagę przy podpisywaniu umowy. Darmowe przelewy, swobodny dostęp do elektronicznych transakcji, zniżki przy zakupach czy bezpłatne bankomaty za granicą – to tylko niektóre z korzyści, które możesz zyskać. Są również specjalne produkty bankowe dla wymagających, posiadające zaawansowane funkcje, jak np. zerowe opłaty za obsługę karty. Przekonaj się do tego typu produktów bankowych, bo naprawdę warto!

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x