< Wróć

Czytnik czasu pracy na karty zbliżeniowe

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Urządzenia takie jak czytnik czasu pracy na karty zbliżeniowe spotykamy obecnie w większości firm. W jaki sposób wybrać odpowiedni? Co sprawia, że rejestracja czasu pracy staje się najbardziej skuteczna? Dziś przedstawiamy kilka sprawdzonych rozwiązań, proponowanych przez Novo Capital Investment Sp. z o.o. (dawne PTC SECURITY SYSTEMS >>> BIOFINGER.pl).

Czytnik czasu pracy na karty zbliżeniowe i PIN

Najbardziej popularnym urządzeniem spotykanym w przedsiębiorstwach jest rejestrator czasu pracy na karty zbliżeniowe. Wiele przedsiębiorstw potrzebuje jednak bardziej złożonych rozwiązań. Standardowa rejestracja czasu pracy oraz czytnik RCP proponowany przez Novo Capital Investment Sp. z o.o. (dawne PTC SECURITY SYSTEMS >>> BIOFINGER.pl) pozwala na dodatkową autoryzację na podstawie kodu PIN, nawet kilkadziesiąt tysięcy kart zbliżeniowych, a także różne grupy użytkowników, typy zdarzeń i okresy dostępu.

Biometryczny czytnik RCP

W przedsiębiorstwach, w których uczciwość pracowników jest szczególnie istotna, np. ze względu na poufne informacje, rejestrator czasu pracy na karty zbliżeniowe powinien uwzględniać dodatkowe metody autoryzacji. Taką potrzebę zaspokaja BIOFINGER.US10C, rejestrator czasu pracy na odcisk palca. Charakteryzuje się on niskim współczynnikiem błędnych odrzuceń (poniżej 1%) i jeszcze niższym współczynnikiem błędnych akceptacji (mniej niż 0.0001%).

Foto rejestrator czasu pracy z kamerą

W niektórych przedsiębiorstwach nieuczciwość pracownika wymaga szybkiej identyfikacji sprawcy. Taką możliwość zapewnia elektroniczna ewidencja czasu pracy, za którą odpowiada foto rejestrator czasu pracy z kamerą. Przykładem takiego urządzenia jest BIOFINGER.iClock680.

Rejestracja czasu pracy w branży budowlanej

System RCP wymaga jeszcze bardziej nietypowych rozwiązań w branży budowlanej lub firmach, biorących udział w kontaktach. Wówczas z pomocą przychodzi przenośny czytnik czasu pracy, których można znaleźć w ofercie PTC Security Systems. Z kolei w magazynach i fabrykach za ewidencje i kontrolę dostępu odpowiada zewnętrzny czytnik RCP dostosowany do zmiennej pogody.

System RCP, czyli czytnik czasu pracy i oprogramowanie

System rejestracji czasu pracy nie opiera się wyłącznie na czytnikach. Urządzenie powinno współpracować z dedykowanym oprogramowaniem. Autorski program BIOFINGER/SW sprawia, że elektroniczna ewidencja czasu pracy staje się jeszcze pożyteczna, ponieważ oprogramowanie współpracuje z popularnymi programami kadrowo-płacowymi.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x