< Wróć

Zakładasz szwalnię i nie wiesz, jak zorganizować przestrzeń? Zerknij na nasze pomysły

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Szwalnie to miejsca, w których powstają nowe kolekcje ubrań. Z pojedynczych tkanin i dodatków szyje się tu eleganckie sukienki, męskie koszule czy dżinsy. Oprócz stanowisk pracy dla szwaczek, szwalnie wyposażone są zwykle magazyny, w których przechowuje się materiały, półprodukty takie jak guziki, metki czy lamówki, oraz już gotowe wyroby. Zobaczcie, jak zorganizować taki magazyn, aby wszystko znajdowało się na swoim miejscu.

Regały magazynowe do przechowywania produktów

Magazyny mają zwykle to do siebie, że liczy się w nich każdy centymetr wolnej przestrzeni. Aby jak najłatwiej móc posegregować półprodukty, nie pomylić zestawów guzików, tkanin, szpul z niciami i innych akcesoriów, warto sięgnąć po regały magazynowe różnego typu. Jednym z praktyczniejszych są regały wykonane ze stali, które cechują się zwiększoną odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Regały półkowe świetnie się sprawdzają przede wszystkim ze względu na szybki montaż i stabilną konstrukcję. Plusem ich jest też możliwość przenoszenia znacznych obciążeń. Zaletą jest też estetyczny wygląd, który nie zaburza przestrzeni magazynowej, za to pozwala ją odgracić i jeszcze lepiej zorganizować. Regały magazynowe można kupić za pośrednictwem sklepu http://regalit.pl/.

Gdzie i jak składować uszytą odzież?

W szwalniach, które świadczą usługi na wielu mniejszych i większych klientów, dobrze jest wyposażyć się nie tylko w regały półkowe, ale również w pojemniki magazynowe, które ułatwiają posortowanie mniejszych elementów w obrębie jednej kategorii (guziki do guzików, lamówki do lamówek itp.). Mniejsze kosze i skrzynki do przechowywania pozwalają posegregować odzież w zależności od jej typu – osobno czapki, w innym koszu spodnie, w jeszcze innym koszule. To pozwala zachować porządek i zapewnić czystość wyprodukowanej już odzieży. Możliwość regulacji wysokości półek w regałach magazynowych umożliwia dostosowanie ich do wielkości skrzynek.

undefined

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

0
Would love your thoughts, please comment.x