< Wróć

Darmowe terminale płatnicze dla małych i średnich przedsiębiorstw

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Terminale płatnicze dostępne w punktach handlowo-usługowych zwiększają obroty firmy. Klienci płacący bez gotówki częściej bowiem dokonują spontanicznych zakupów i wydają większe kwoty gdy nie ogranicza ich ilość gotówki w portfelu. Teraz przedsiębiorcy mogą otrzymać darmowe terminale płatnicze.

Badania opinii pokazują, że klienci chętniej wybierają punkty handlowo-usługowe, w których można płacić bezgotówkowo. Co więcej, konsumenci posługujący się niemal wyłącznie kartą płatniczą często rezygnują z korzystania z usług w takim punkcie.

Firma udostępniająca terminale płatnicze zyskuje także na wizerunku. Konsumenci odbierają ją jako bardziej nowoczesną i przyjazną. Ale to nie koniec korzyści wynikających z udostępnienia terminali płatniczych klientom. Brak gotówki w kasie i konieczności transportowania jej do banku zmniejsza ryzyko kradzieży i zwiększa bezpieczeństwo. Transakcje bezgotówkowe umożliwiają także sprawniejszą obsługę i w rezultacie pozwalają na skrócenie kolejek.

Mimo to niektórzy przedsiębiorcy obawiają się kosztów związanych z zainstalowaniem i obsługą terminali płatniczych w swoich punktach. Dlatego też uruchomiony został program Polska Bezgotówkowa. Dzięki niemu przedsiębiorca może otrzymać darmowy terminal płatniczy i przez 12 miesięcy nie płacić prowizji od przeprowadzonych transakcji.

Darmowe terminale płatnicze dla przedsiębiorców

Darmowy terminal płatniczy może otrzymać każdy mikro, mały i średni przedsiębiorca, który w okresie ostatnich 12 miesięcy nie przyjmował w swojej placówce płatności bezgotówkowych. W programie nie mogą wziąć udziału franczyzobiorcy i przedsiębiorcy posiadający więcej niż 5 placówek.

By wziąć udział w programie Polska Bezgotówkowa należy wejść na stronę BezGotowki.pl, wybrać terminal i wypełnić zgłoszenie. Następnie należy czekać na weryfikację i… kuriera z dostawą. W ramach programu oferowanych jest nie tylko do trzech darmowych terminali kart płatniczych, ale także wsparcie techniczne. Uczestnicy programu przez 12 miesięcy nie płacą także prowizji od dokonanych transakcji.

Do wyboru są terminale z technologią zbliżeniową – zarówno stacjonarne, jak i przenośne, które akceptują płatności nie tylko dokonywane kartami Visa, Mastercard, Diners, JCB czy UPI, ale także tzw. BLIKiem. Chcesz wiedzieć więcej na temat programu Polska Bezgotówkowa? Wejdź na stronę https://bezgotowki.pl/.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback
9 miesięcy temu

1bookstore


0
Would love your thoughts, please comment.x